Bitcoin

49,737.75 TL

0.91%
Ethereum

1,107.93 TL

2.49%
XRP

1.75 TL

5.78%
Tether

5.96 TL

0.11%

Coin Karşılaştırma ve Güncel Kripto Para Birimleri  Ve Siacoin İncelemesi 

Coin Karşılaştırma ve Güncel Kripto Para Birimleri 


Litecoin ve Siacoin, yeni dönemde kripto para yatırımı yapmak isteyen yatırımcıların en çok tercih ettiği alternatifler arasında yer alıyor. Litecoin, 15 Mart sonrası akümülasyon dönemi ile birlikte kısa süreli bir düşüşe neden olmuş fakat bu süreci atlatmayı başarmıştır. Yükselen trend hali hazırda devam ediyor ve grafikleri incelediğimizde neden popüler hale geldiğini anlamak da çok zor olmuyor. Mart ayının sonuna baktığımızda segwit haberleri kripto dünyasına damga vurdu ve birçok alt coinde dalgalanma durumu söz konusu hale geldi. 220.000 satoshi değerinde yukarı hareketlenmenin de bu ayın sonunda yavaş yavaş durulduğunu görebiliyoruz. 
Litecoin alevlenme döneminde çok fazla yatırımcıya ev sahipliği yapmasına rağmen beklenen güveni bir türlü veremiyor ve devam eden dengesizlik durumu da yatırımcıları korkutan unsurlardan bir tanesidir. 


Siacoin İncelemesi 


USD bazında ATH’nin %20^sine karşılık gelen Siacoin için tahmin yürütmek gerekten zor. Kripto dünyasının en dengesiz para birimlerinden bir tanesi fakat risk almayı sevenler için gayet ideal bir para birimi olduğunu söylemek mümkündür. 125 ve 175 arası akümülasyonun uygun aralık olduğu aşikar. Uzun dönemli yatırım yapmak isteyen kripto yatırımcıları için 100 satoshi altı, kısa dönem yatırımcıları için ise 119 satoshi altı gibi bir hedefleme karşımıza çıkıyor. elbette kesin bilgi olarak değerlendirmemek gerekiyor çünkü kripto dünyası gerçekten keskin yükseliş ve düşüşlere sahne oluyor. 
Doğru bir değerlendirme yapabilmek için piyasayı çok daha profesyonel bir şekilde takip etmek gerekiyor. USD bazlı grafikleri değerlendirebilir ve kripto para yatırımlarınızı da buna göre oluşturabilirsiniz. Keskin düşüş ve yükselişler her ne kadar güven vermese de Siacoin ve Litecoin hali hazırda en çok tercih edilen yatırım araçları arasında yer almaktadır. 

Hatırlatma ; 

1-http://www.anlikcoin.com/coin/litecoin

2-  http://www.anlikcoin.com/coin/siacoin

 

Bizi sosyal medyadan takip etmeyi unutmayın  ; 

 

Bizleri ayrıntılı bilgiler için takip etmeyi unutmayın ; 
Twitter ; https://twitter.com/anlikcoin
İnstagram ; https://instagram.com/anlikcoin

Coin Haberleri , Litecoin , Siacoin 16 Nisan 2018 12:04 711

Yorum Yapın

Bilgi! Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız.

Yorumlar


Bilgi! Bu haber için henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapmak istermisiniz ?